Bezpečnost

Náš tým bezpečnostních expertů zajistí komplexní zabezpečení vašeho objektu. Nabízíme služby fyzické ostrahy majetku i osob. Věděli jste například, že už není nutné platit za nočního a víkendového hlídače? Díky moderním technologiím a kamerovým systémům dohlédneme na váš objekt na dálku prostřednictvím dohledového centra M2C Space.

M2C PCO a VPCO
bezpečnost

Fyzická ostraha

Služby fyzické ostrahy poskytujeme našim klientům na míru. Základem je pro nás pochopení vašich konkrétních potřeb, firemní kultury, poslání a hodnot. Vytvoříme bezpečnostní řešení, které nejenže bude zcela vyhovovat vašim požadavkům, ale zároveň bude předvídat problémy. Díky správné kombinací personálu, odborných znalostí a technologií dokážeme pružně a rychle reagovat za každé situace.

Mám zájem
fyzická ostraha
M2C fyzicka ochrana

PCO a VPCO

V M2C nabízíme službu profesionálního PCO – pultu centralizované ochrany, kde naši zkušení a speciálně proškolení operátoři monitorují a střeží vaše objekty v režimu 24/7. Operátoři monitorují širokou škálu bezpečnostních systémů a v případě jakýchkoliv neobvyklých událostí okamžitě reagují. Pokud situace vyžaduje, neprodleně vysílají zásahovou jednotku a provedou další kroky k zajištění bezpečnosti vašeho objektu.

Mám zájem
PCO
M2C PCO a VPCO

Speciální bezpečnostní služby

V rámci bezpečnosti řešíme i nestandardní situace a úzce profilované potřeby klienta z hlediska zabezpečení objektů za pomoci našich specialistů a inovativních technologií. Zajišťujeme služby auditního bezpečnostního týmu, převozy cenin, ochranu duševního vlastnictví, analytické regionální týmy, mobilní kamerové týmy, GDPR (ochranu osobních údajů) a mnoho dalšího.

Mám zájem
speciální ostraha
M2C spec. bezpeč. služby

Bezpečnostní audit

Bezpečnostní audit má za úkol vyhodnotit stávající stav bezpečnosti na vašem objektu s ohledem na rizika, hrozby či vznik mimořádných událostí. Na základě zjištěných informací vám zpracujeme analýzu rizik (definice možných rizik na objektu) a analýzu vnějších i vnitřních vlivů při zabezpečení objektu. Následně vám navrhneme tvorbu nové bezpečnostní politiky. Hlavním přínosem bezpečnostního auditu je zajištění vašeho maximálního bezpečí a ušetření nákladů spojených s likvidací škod po vloupání či jiném poškození majetku.

Mám zájem
bezpečnostní audit
M2C bezp. audit

BOZP a PO

Také vám někdy přijde povinná administrativa BOZP a PO jako hromada nesrozumitelných papírů a předpisů? Nechte to na nás. Zajistíme vám komplexní informační servis o změnách předpisů v PO a BOZP. Zpracujeme za vás celou dokumentaci v PO a BOZP a její pravidelnou aktualizaci, asistenční služby v případě krizových situací spojených s oblastí bezpečnosti práce, pravidelné kontroly dodržování předpisů na pracovišti i mnoho dalšího.

Mám zájem
bozp
M2C BOZP a PO

Nevybrali jste si z nabídky služeb?

Zajímají vás technologické inovace ze světa facility managementu a zabezpečení? Nebo potřebujete zefektivnit firemní procesy a zvýšit svou konkurenceschopnost?

Od toho je tu M2C Space.

Zjistit více
ID.02.05

Reference


Kontaktujte nás

Zaujaly vás naše služby? 
Rádi pro vás vytvoříme řešení na míru vašich potřeb.

Kontaktní formulář

Zadejte název své firmy nebo IČO

nebo

Položky označené * jsou povinné.