Údržba budov

Našim klientům poskytujeme komplexní péči o bezproblémový provoz objektu. Zakládáme si na tom, že nejlepší řešení vychází ze správného propojení moderních technologií a spolehlivých zaměstnanců. V rámci integrovaného facility managmentu připravujeme služby našim klientům individuálně a jsme schopni nabídnout efektivnější řešení i finanční úsporu tam, kde je právě potřeba. 

Údržba budov
management

Technická údržba

Jste majitelem či provozovatelem budovy? Usnadněte si práci a přenechte údržbu na nás, zajistíme pro vás zcela bezproblémový chod objektu. Údržbu budov zajišťují naši specialisté vybavení moderní technikou. Provádíme plánování a realizaci údržby a oprav i preventivní a prediktivní údržbu. Zařídíme pro vás revize technologických prvků, technické prohlídky i servisní zásahy v případě jakékoli mimořádné události. Všechny práce provádíme za přísného dodržování pravidel PO a BOZP.

Zjistit více
údržba
ID.02.01

Úklid

Svěřte úklid vašich prostor profesionálům. Zajistíme pro vás důkladný úklid administrativních budov, obchodních center i průmyslových areálů. Společně sestavíme koncept úklidových prací dle individuálních potřeb a ve vámi stanoveném čase, aby nedošlo k narušení provozu. Pracujeme se špičkovými stroji a používáme účinné, a přesto šetrné čistící prostředky, díky tomu zvládneme uklidit vaše prostory rychle a kvalitně.

Zjistit více
uklid
M2C uklid

Údržba zeleně

Naši kvalifikovaní zahradníci se postarají o vaši venkovní i interiérovou zeleň. Vybaveni špičkovou technikou zajistí pravidelnou i jednorázovou údržbu vašich trávníků, zahrad, teras i péči o rostliny v obchodních centrech či kancelářských budovách. Poradí vám také s výběrem vhodného typu zeleně a zajistí službu kompletně, včetně ekologických přípravků a ekologické likvidace vzniklého odpadu.

Zjistit více
udrzba zelene
M2C udrzba zelene

Energetika

Pomůžeme vám optimalizovat náklady spojené s energiemi a navrhneme opatření pro snížení vaší uhlíkové stopy. Nabízíme komplexní služby energetického managementu zahrnující výstavbu nových či rekonstrukci stávajících zařízení. Snížíme energetickou náročnost vaší budovy za pomoci inovativních a chytrých řešení. Zajistíme pro vás dotace k proplacení investic, zefektivníme vaše energetické hospodářství a splníme za vás zákonné povinnosti.

Zjistit více
energetika
snížení uhlíkové stopy

Nevybrali jste si z nabídky služeb?

Zajímají vás technologické inovace ze světa facility managementu a zabezpečení? Nebo potřebujete zefektivnit firemní procesy a zvýšit svou konkurenceschopnost?

Od toho je tu M2C Space.

Zjistit více
ID.02.05

Kontaktujte nás

Zaujaly vás naše služby? 
Rádi pro vás vytvoříme řešení na míru vašich potřeb.

Kontaktní formulář

Zadejte název své firmy nebo IČO

nebo

Položky označené * jsou povinné.